Aktualności

GKS Katowice rywalem w ćwierćfinale PP

W  siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej rozlosowano pary ćwierćfinałowe  finału rozgrywek Pucharu Polski piłkarek nożnych w sezonie 2020/2021.  Mecze tej fazy rywalizacji zaplanowane zostały na 21 kwietnia.

TME UKS SMS Łódź zmierzy się na własnym boisku z innym przedstawicielem ekstraligi  – GKS Katowice.

Pozostałe pary 1/4 finału Pucharu Polski kobiet:
MKS Tarnovia Tarnów – KKS Czarni Sosnowiec
UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna – Sportis KKP Bydgoszcz
BTS Rekord Bielsko-Biała – GKS Górnik Łęczna

Gospodarzami meczów 1/4 finału Pucharu Polski są drużyny występujące w niższej klasie rozgrywkowej. W przypadku drużyn występujących w tej samej klasie rozgrywkowej, gospodarzami są drużyny, które podczas losowania danej pary zostały wylosowane jako pierwsze. W 1/4 finału spotkania rozgrywane są w formule jednego meczu.

 

 

Published by Marcinek