Aktualności

Piotr Mazurkiewicz nie prowadzi już Górnika Łęczna

Piotr Mazurkiewicz zrezygnował z prowadzenia zespołu piłkarek nożnych Górnika Łęczna. W obecnym sezonie w ekstraligi łęcznianki na razie rozczarowują. W tabeli zajmują dopiero czwarte miejsce, a po ostatniej porażce z Czarnymi Sosnowiec ich szanse na obronę mistrzowskiej korony są już iluzoryczne.
Po meczu z 1/8 finału Pucharu Polski  Stomilanki Olsztyn – Górnik Łęczna (2:4)  trener Mazurkiewicz odszedł z Górnika.
Szkoleniowiec prowadził Górnika od 2014 roku i sięgnął z zespołem po największe sukcesy w historii klubu. Przede wszystkim aż trzy razy wywalczył z nim mistrzostwo Polski, dwa razy Puchar Polski, a w tym sezonie wprowadził klub do elitarnej Ligi Mistrzyń.

Obowiązki trenera I-zespołu przejęła kapitan drużyny Natasza Górnicka, która posługuję się dyplomem trenerskim UEFA A uprawniającym do pracy w Ekstralidze oraz trener juniorek Patryk Błaziak posiadający licencję UEFA B.

Fot. Górnik Łęczna

Published by Marcinek