Seniorzy: Wygrana i nieoczekiwana przegrana

23 kolejka

UKS SMS Łódź – GLKS Dłutów 1:0
bramka: Błoch

Bardzo ciężki mecz. Bramkę zdobywamy w doliczonym czasie gry z rzutu wolnego i po ciężkim boju, zasłużone 3 pkt zostają w mieście Łodzi.

24 kolejka

PTC Pabianice – UKS SMS Łódź 2:1
Bramka: Mazgoła

Po 5 meczach bez porażki przegrywamy z outsiderem rozgrywek PTC Pabianice. Dla przeciwników są to pierwsze ligowe punkty. Szkoda tylko ze zdobyli je z naszą drużyną. Z Pabianic wracamy bez punktów.

Skład:
Siodoś, Laskowski, Majkowski, Stasiak, Grzywalski, Miłoński, Kowalski, Cetnarski, Kuna, Mazgoła, Makselan
Grali także:
Baraukou, Matofij

Drużyna aktualnie zajmuje 6 miejsce w tabeli z dorobkiem 37 punktów na koncie oraz bilansem bramkowym 67 strzelonych i 31 straconych goli.

25 kolejka została zaplanowana na niedzielę 2 maja. Zespół pojedzie do Rzgowa gdzie mierzyć się będzie z miejscowym Zawiszą.
Początek spotkania o godzinie 17:00

Published by Janusz Matusiak