I Ligi Wojewódzkie: pierwsze mecze po przerwie

I liga wojewódzka A1

Ceramika Opoczno – UKS SMS Łódź II 1:1

W 4 kolejce remisujemy na wyjeździe z Ceramiką Opoczno 1:1

5 kolejka została zaplanowana na sobotę 1 maja. Na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego będziemy gościć PGE GKS Bełchatów.
Mecz rozpocznie się o godzinie 11:00

I Liga Wojewódzka B1

UKS SMS Łódź II– ŁKS Łódź 2:1
Bramki: Garnysz, Wierzbicki

Sporą niespodziankę sprawili nam zawodnicy grający w I lidze woj. B1. Podopieczni trenera Czubińskiego w 5 kolejce pokonali Łódzki Klub Sportowy 2:1.

Aktualnie drużyna zajmuje 2 miejsce z kompletem 6 punktów oraz bilansem bramkowym 8 strzelonych i 1 jednej straconej bramki.

Skład:
Chadała (b) , Mirowski , Kosędka, Płocki , Czajkowski , Szydlik, Sobczyk, Jaworski , Dibwe, M.Baranowski, Garnysz
Byli także:
P.Letkiewicz (b) , Kobiera, Kubanek , Rolnik, Wierzbicki

I Liga Wojewódzka B2

UKS SMS Łódź – KS PSV Łódź 4:1
AKS SMS Łódź – UKS SMS Łódź 1:0
UKS SMS Łódź – ŁKS Łódź 2:4

Zespół po rozegranych 3 kolejkach zajmuje 4 miejsce w tabeli z dorobkiem 3 punktów oraz bilansem bramkowym 6 strzelonych i 6 straconych goli.

I Liga Wojewódzka C1

UKS SMS Łódź II- ŁKS Łódź 2:2
Bramki: Olejniczak, Fortecki

W zasadzie przez cały mecz mieliśmy dużą przewagę i to my prowadziliśmy grę, zaś goście ograniczali się do kontrataków. Niestety w doliczonym czasie gry i błędzie arbitra (kilku metrowy spalony) straciliśmy 2 bramkę i pewne 3 pkt…

Zespół aktualnie zajmuje 4 miejsce z dorobkiem 4 punktów oraz bilansem bramkowym 6 strzelonych i 4 straconych goli.

I Liga Wojewódzka C2

UKS SMS Łódź – RTS Widzew Łódź 1:1
bramka: Kaczmarek

Straciliśmy bramkę w ostatniej minucie, a w doliczonym czasie gry mieliśmy piłkę meczową lecz Juśkiewicz strzelił w bramkarza.

Skład:
Smulik Pacyna Witczak Szabela Szpura Sochacki Kaczmarek Zawadzki Sosnowski Kida Lasoń
na zmiany wchodzili:
Jakubowski Zielinski Ryszawa Dominiak Juśkiewicz Kulon