Aktualności

Centralna Liga Juniorów: Podsumowanie kolejki

AP Jagiellonia Białystok – CLJ U18 0:0

Delikatny niedosyt, lecz przebiegu spotkania bardzo cenny punkt. Cały mecz mógł rozstrzygnąć w ostatnich minutach spotkania gdyż,  Kłys broni fenomenalnie pojedynek jeden na jeden z napastnikiem gospodarzy i zaraz po tym mamy piłkę meczową. Świątkowski wychodzi 1×1 z bramkarzem i strzela obok słupka….. sędzia po tej akcji kończy mecz.

Skład:
Kłys Robakiewicz Domagała Drapiński Król Rosiński Furman Ira Grądzki Woźnikiewicz Paciorek .
Na zmiany wchodzili:
Kępisty, Błoch, Świątkowski.

 

Drużyna aktualnie zajmuje 12 miejsce z dorobkiem 24 punktów oraz bilansem bramkowym 33 strzelonych i 36 straconych goli.

Pozostałe mecze:

Zagłębie Lubin Górnik Zabrze 5:1
Korona Kielce Wisła Kraków 3:1
Lech Poznań Hutnik Kraków 0:1
Arka Gdynia Legia Warszawa 2:4
Śląsk Wrocław Escola Varsovia Warszawa 0:2
Gwarek Zabrze Pogoń Szczecin 0:1
Jagiellonia Białystok UKS SMS Łódź 0:0
Cracovia Lechia Gdańsk 0:2

 

KS URSUS Warszawa – CLJ U17 1:4
Bramki: Jędrasik, Lachowicz, Łysiak, Pietrzak

Po przerwie spowodowanej pandemią wracamy z przytupem…

Gospodarze szybko objęli prowadzenie bo już w 9 minucie. Patryk Letkiewicz wprawdzie obronił rzut karny lecz przy dobitce nie miał już szans. Od tego momentu nasz zespół wziął się mocno do roboty co zaowocowało dwoma trafieniami. Po przerwie podopieczni trenerów Soleckiego i Robakiewicza panowali już niepodzielnie na boisku dokładając jeszcze dwa gole . „

Trener Mariusz Solecki:
” Mimo, że przegrywaliśmy na początku meczu 0:1, zawodnicy grali dalej to co sobie już wypracowaliśmy z trenerem Robakiewiczem przez Nasz wspólny okres pracy z tą drużyną. Mieliśmy przewagę, co udokumentowaliśmy zdobyczą bramkową. Zagraliśmy dobry mecz. Przed Nami, Jagiellonia Białystok, moim zdaniem najtrudniejszy i grający najlepszą ” piłkę” zespół w Naszej grupie.

Drużyna aktualnie zajmuje 3 miejsce z dorobkiem 4 punktów na koncie oraz  bilansem bramkowym 14 strzelonych i 10 straconych goli.

Pozostałe mecze:

Znicz Pruszków Legia Warszawa 1:1
MKS Polonia Warszawa Stomil Olsztyn 1:3
AP Jagiellonia Białystok Ząbkovia Ząbki 7:0
Ursus Warszawa UKS SMS Łódź 1:4

 

CLJ U15 – AP Jagiellonia Białystok 0:3

Drużyna grająca w CLJ U15 uległa zespołowi Jagielloni Białystok 0-3 (0-3). Trzeba przyznać, że drużyna z Podlasia lepiej się prezentowała i po strzeleniu 3 bramek w pierwszej połowie w drugiej umiejętnie kontrolowała wynik meczu. Nam nie udało się strzelić nawet bramki honorowej mimo dogodnej sytuacji pod koniec meczu.

Drużyna zajmuje 8 miejsce w tabeli bez żadnej zdobyczy punktowej oraz bilansem bramkowym 3 strzelone i 12 straconych goli

Pozostałe mecze

Legia Warszawa MKS Polonia Warszawa 7:0
UKS SMS Łódź Jagiellonia Białystok 0:3
Escola Varsovia AKS SMS Łódź 1:1
MUKS KOSA Konstancin MKS Znicz Pruszków 3:1

Published by Janusz Matusiak