Centralna Liga Juniorów: Podsumowanie kolejki U17 i U15

Legia Warszawa – CLJ U17 3:2
Bramki: Kołodenny, Doniecki

Niestety, mimo bardzo dobrego meczu wracamy z Warszawy bez punktów. Przegraliśmy z Legią 2:3 tracąc gola w ostatniej minucie meczu.

Aktualna tabela:

Skład:
P.Letkiewicz (b) , Doniecki, Szydlik, M.Letkiewicz , Pietrzak, Wódz , Zawierucha (C) , Łysiak, Jędrasik, Kołodenny, Lachowicz-
Byli także:
Szczucki (b) , Płocki, Janicki, Posacki, Gutowski, Rolnik, Nowacki

Pozostałe wyniki:

MKS Znicz Pruszków – CLJ U15 0:1
Bramka: Walczak

Cieszą pierwsze punkty na, które ciężko zapracowaliśmy , chłopaki zostawili dużo zdrowia na boisku. Zdecydowanie lepiej taktycznie prezentowaliśmy się, niż w poprzednich spotkaniach. Przed nami jeszcze dużo pracy nad tym aspektem. Każda z drużyn miała swoje okazje do strzelenia gola na nieszczęście gospodarzy dobrymi interwencjami bramkarskimi wykazał się Janiszewski. Z przebiegu spotkania byliśmy drużyną lepszą.

Aktualna tabela:

Skład:
Janiszewski Pieczarka Czajka Krupa Szpura Mysliwiec Nowacki Gierach Walczak Pawlowski Jurasik
Grali także:
Turalski Rozpara Chachula Olejniczak Czarnecki Gapys