Centralne Ligi Juniorów: Zapowiedź kolejek

W ten weekend zostaną rozegrane następne kolejki Centralnej Ligi Juniorów: U18, U17 i U15. Wszystkie trzy mecze zostaną rozegrane na wyjeździe. Na mapie Polski mamy Wrocław, Warszawę i Warszawę

CLJ U18
Śląsk Wrocław

Drużyna podbudowana ostatnim zwycięstwem nad Gwarkiem uda się trasą S8 do Wrocławia, gdzie zmierzy się z miejscowym Śląskiem.

Najbliżsi rywale w ostatniej kolejce zremisowali 2:2 na wyjeździe z zespołem Pogoni Szczecin.

27 kolejka została zaplanowana na 9 maja. Spotkanie zostanie rozegrane na wyjeździe.
Mecz rozpocznie się o godzinie 12:00 !

Pozostałe mecze 27 kolejki

CLJ U17
MKS Polonia Warszawa

Po porażce z Legią, drużyna trenera Mariusza Soleckiego zmierzy się z kolejną stołeczną drużyną, a mianowicie z MKS Polonia Warszawa.  Jesienią w meczu obu drużyn padł remis 1:1, a wygraną 2:0 odnotowaliśmy na własnym boisku.

Polonia w poprzedniej kolejce wygrała na wyjeździe 4:2 z Ząbkovią Ząbki.

10 kolejka została zaplanowana na 8 maja. Spotkanie zostanie rozegrane na wyjeździe.
Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00 !

Pozostałe mecze 10 kolejki

CLJ U15
Legia Warszawa

Funkcje pierwszego trenera w zespole U15 od poprzedniej kolejki pełni Mateusz Kurpet. Efekt nowej miotły zaowocował pierwszą, bardzo ważną wygraną od bardzo dawna.  Teraz na drodze stanął rywal ze stolicy.

Legia w poprzedniej kolejce wygrała na wyjeździe z Jagiellonią Białystok 5:1.

Mecz rozpocznie się o godzinie 15:30 !

Published by Janusz Matusiak