Aktualności

TME UKS SMS kontra AP Lotos Gdańsk

Piłkarki nożne TME UKS SMS w kolejnym spotkaniu ekstraligi podejmą w niedzielę drużynę APLG Gdańsk, która zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli.
– Na pewno jesteśmy w tym meczu faworytem – – mówi Marek Chojnacki. – Dziewczyny są podbudowane psychicznie awansem do finału Pucharu Polski. Sukces ten może zapoczątkować ciąg pozytywnych zdarzeń. Przed meczem z Jelną powtarzaliśmy, że najważniejsze w tym spotkaniu będzie przygotowanie mentalne. To samo mogę powiedzieć o starciu z drużyną z Gdańska. Zawodniczki muszą podejść do tego meczu zmobilizowane i skoncentrowane. Jeśli zagramy na miarę swoich możliwości, to nie powinno być problemów. Musimy pamiętać, iż jest to jeden z kluczowych meczów w walce o medal. Nie możemy potknąć się ani z Gdańskiem, ani z Rybnikiem. Punktów będziemy również szukać w meczach z Medykiem Konin oraz Górnikiem Łęczna.

Published by Marcinek