Aktualności

TME UKS SMS odroczył koronację Czarnych. Adriana Achcińska – piłkarka kolejki

O doskonałej postawie piłkarek nożnych TME UKS SMS pisze portal laczynaspilka.pl: „Piłkarki Czarnych Sosnowiec mimo wygranej nad Śląskiem Wrocław 4:1 nie mogły świętować zdobycia mistrzostwa Polski na dwie kolejki przed końcem sezonu ekstraligi kobiet. TME UKS SMS Łódź po golach rezerwowych odwrócił bowiem losy meczu w Koninie i odroczył koronację. To był prawdziwy pokaz siły i charakteru drużyny TME UKS SMS Łódź. Drużyna Marka Chojnackiego zapewniła sobie jednocześnie historyczny medal, którego za to po raz pierwszy od 18 lat najprawdopodobniej nie zdobędzie Medyk  Konin. Walka o srebro zapowiada się pasjonująco.

Adriana Achcińska, po bardzo dobrym spotkaniu z Medykiem,  została uznana za piłkarkę kolejki.

Published by Marcinek