Aktualności

Centralna Liga Juniorów: Zapowiedź nadchodzących kolejek

Przed nami kolejny weekend pełen emocji związany z grą naszych najlepszych drużyn w Centralnej Lidze Juniorów U18, U17 i U15. Dwa mecze zostaną rozegrane na boiskach rywala, natomiast w jednym meczu gramy u siebie, ale jednak „na wyjeździe”.  Będziemy mierzyć się z Górnikiem Zabrze, Stomilem Olsztyn i AKS SMS Łódź.

Centralna Liga Juniorów U18

UKS SMS Łódź 
vs.
Górnik Zabrze

Drużyna trenera Marcina Perlińskiego po serii 4 meczów ze zdobyczą punktową pojedzie do Zabrza, aby passe podtrzymać.

Najbliżsi rywale w ostatnie kolejce przegrali dość wysoko na wyjeździe z Lechem Poznań 5:0. Górnik zajmuje 6 miejsce w tabeli i ma o 5 punktów więcej od naszej drużyny. W najbliższą niedziele jest szansa na zmniejszenie straty do czołówki tabeli.

21 kolejka została zaplanowana na niedzielę 23 maja. Spotkanie zostanie rozegrane na wyjeździe !

Mecz rozpocznie się o godzinie 12:00 !

Pozostałe mecze w 22 kolejce

 

Centralna Liga Juniorów U17

UKS SMS Łódź 
vs.
Stomil Olsztyn

Po wygranym 5:0 spacerku z Legią, przyszła pora na zmierzenie się z beniaminkiem CLJ U17

Stomil w poprzedniej kolejce przegrał na wyjeździe z drugim beniaminkiem Ząbkovią 4:2. Drużyna z Olsztyna depcze po piętach orłom Soleckiego, więc koncentracja po wysokim zwycięstwie nad Legią nie może zostać zachwiana.

12 kolejka została zaplanowana na niedzielę 23 maja. Spotkanie zostanie rozegrane na wyjeździe!

Mecz rozpocznie się o godzinie 13:00 !

Pozostałe mecze w 12 kolejce:

Centralna Liga Juniorów U15

UKS SMS Łódź 
vs.
AKS SMS Łódź

DERBY ŁODZI, DERBY Milionowej, DERBY Szkoły Mistrzostwa Sportowego, Bratobójczy pojedynek dwóch klubów ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego

Oczy całej kibicowskiej Polski tego dnia będą zwrócone na Łódź, a konkretnie na dwie drużyny z tej samej szkoły, które mają zaszczyt reprezentować Szkołę Mistrzostwa Sportowego na najwyższym szczeblu rozgrywkowym dla tej kategorii wiekowej.

Młodszy brat w rozgrywki CLJ U15 wszedł na przysłowiowej świeżości i całkiem dobrze mu szłodo ostatniej kolejki w której AKS przegrał na wyjeździe z Jagiellonią Białystok 5:0. Przez pryzmat tabeli możemy napisać, że na papierze faworytami jest drużyna AKS… ale jak doskonale wiemy derby rządzą się swoimi prawami.

12 kolejka została zaplanowana na sobotę 22 maja. Spotkanie zostanie rozegrane na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Akademicki Klub Sportowy w tym dniu będzie pełnił rolę gospodarzy

Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00 !

Pozostałe mecze w 22 kolejce:

Published by Janusz Matusiak