Aktualności

TME UKS SMS liczy w sobotę na kibiców

Przed piłkarkami nożnymi ekstraligi przedostatnia kolejka sezonu, a decydujące rozstrzygnięcia wciąż nie zapadły. Dziś może poznamy mistrza Polski, o ile Czarni Sosnowiec nie przegrają w Katowicach. Będąca rewelacją rundy wiosennej Olimpia Szczecin może z kolei pozbawić szans na wicemistrzostwo Górnika Łęczna.  Nie wątpimy przy tym, że TME UKS SMS pokona ROW Rybnik, który jest ostatni w tabeli.

– To ostatni w tym sezonie mecz naszej drużyny na własnym stadionie i warto przyjść na stadion przy ul. Milionowej i  podziękować piłkarkom za sukces, jakim jest bez wątpienia historyczny dla nas medal mistrzostw Polski – mówi Janusz Matusiak, prezes UKS SMS. – Serdecznie zapraszam na trybuny kibiców. Wejście jest bezpłatne. Jeden z naszych sponsorów, firma Pamso, przygotował dla fanów poczęstunek czyli smaczne dania z grilla.

Dziś grają  (wszystkie mecze o godz. 12)

GKS Katowice – Czarni Sosnowiec

Olimpia Szczecin – GKS Górnik Łęczna

Śląsk Wrocław – AP LOTOS Gdańsk

TME UKS SMS Łódź – TS ROW Rybnik

AZS UJ Kraków – Medyk Konin

 

Published by Marcinek