Aktualności

Marek Chojnacki trenerem sezonu

Katarzyna Konat, Klaudia Jedlińska i Adriana Achcińska w jedenastce sezonu wybranej przez portal PZPN. Za trenera sezonu uznano Marka Chojnackiego. Wielkie gratulacje!!!

– Świetnie poukładał zespół, który nie był zależny od jednej zawodniczki, a rotacje nie odbijały się na jakości zespołu – napisano. – Wiosną SMS bez swojej najlepszej snajperki strzelił nawet więcej goli niż jesienią. W meczach z ligową czołówką, czyli Czarnymi, Górnikiem i Medykiem prezentował się lepiej, grał ofensywny i widowiskowy futbol. Mimo walki o najwyższe cele nie bał się wprowadzać do ligi nowych talentów. Marek Chojnacki nie tylko taktycznie poukładał zespół, ale też trzymał go w ryzach, dzięki czemu młodziutkie łodzianki do ostatniej kolejki twardo stąpały po ziemi. Efektem był nie tylko tytuł rewelacji sezonu, ale też historyczny srebrny medal dla Łodzi.

 

Published by Marcinek