Aktualności

Finał Pucharu Polski TME UKS SMS – Czarni Sosnowiec

Sobotni finał Pucharu Polski piłkarek nożnych TME UKS SMS – Czarni Sosnowiec jako sędzia główna poprowadzi Ewa Augustyn. Asystować jej będą Paulina Baranowska i Katarzyna Wójs. Sędzią techniczną będzie Ewa Walczyńska. Mecz zostanie rozegrany przy udziale systemu VAR.
– Chciałbym, by w tym meczu nie zabrakło otwartej gry i walki, by była to dobra promocja kobiecej piłki, tym bardziej że zagrają dwa najlepsze zespoły obecnego sezonu. Oby z tej chmury był nie mały, a duży deszcz – mówi Marek Chojnacki, trener łódzkiej drużyny.

– Myślę, że ten finał będzie niezwykle ciekawy. Mam nadzieję, że padnie sporo goli i że stworzymy fajne widowisko, a przede wszystkim, że wygramy. Zwycięstwo byłoby uczuciem nie do opisania. Mam nadzieję, że go doświadczę – dodaje Klaudia Jedlińska.

Published by Marcinek