Aktualności

Centralna Liga Juniorów: Zapowiedź nadchodzących kolejek !

Przed nami kolejny weekend pełen emocji związany z grą naszych najlepszych drużyn w Centralnej Lidze Juniorów U18, U17 i U15. Jeden mecz zostanie rozegrane na boisku rywala, natomiast w dwa mecze gramy u siebie.
Będziemy mierzyć się z:
Lechem Poznań, Ząbkovia Ząbki i MUKS Kosa Konstancin.

Centralna Liga Juniorów U18

UKS SMS Łódź 
vs.
Lech Poznań

Dwie kolejki do końca rozgrywek, a drużynę  trenera Marcina Perlińskiego czeka ciężki wyjazd do Poznania gdzie mierzyć się bedą z tamtejszym Lechem

Najbliżsi rywale w ostatnie kolejce zremisowali  na wyjeździe z Pogonią Szczecin 0:0. „Kolejorz” zajmuje 10 miejsce w tabeli. W najbliższą niedzielę jest szansa na zbliżenie się do tego miejsca.

29 kolejka została zaplanowana na niedzielę 13 czerwca. Spotkanie zostanie rozegrane na wyjeździe !

Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00 !

Pozostałe mecze w 29 kolejce:

Centralna Liga Juniorów U17

UKS SMS Łódź 
vs.
Ząbkovia Ząbki

Drugi beniaminek w pierwszym meczu musiał uznać naszą wyższość i na własnym boisku przełknąć gorycz porażki 4:0. Dzięki korzystnym wynikom z 6 kolejki drużyna do pierwszego miejsca traci 1 punkt.

13 kolejka została zaplanowana na sobotę 12 czerwca. Spotkanie zostanie rozegrane na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego!

Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00 !

Pozostałe mecze w 13 kolejce:

Centralna Liga Juniorów U15

UKS SMS Łódź 
vs.
MUKS Kosa Konstancin

Drużyna trenera Mateusza Kurpeta straciła już nawet matematyczne szanse na utrzymanie się w CLJ U15. Do końca sezonu zostały dwie kolejki, i wypada się pożegnać w dobrym stylu.

13 kolejka została zaplanowana na sobotę 12 czerwca. Spotkanie zostanie rozegrane na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

Mecz rozpocznie się o godzinie 12:30 !

Pozostałe mecze w 13 kolejce:

Published by Janusz Matusiak