Bramka Achcińskiej. Polska pokonała Czechy 5:0

W drugim spotkaniu podczas przygotowań w Hiszpanii, reprezentacja Polski piłkarek nożnych pokonała Czechy 5:0 (3:0). Jedną z bramek zdobyła Adrian Achcińska z TME UKS SMS Łódź.
Bramki: Ewa Pajor 26, 33, Adriana Achcińska 43, Weronika Zawistowska 68, Zofia Buszewska 87

Polska:  Anna Szymańska –  Sylwia Matysik, Małgorzata Mesjasz, Patrycja Balcerzak (75, Zofia Buszewska), Martyna Wiankowska – Natalia Padilla Bidas (46, Weronika Zawistowska), Gabriela Grzywińska (46,  Joanna Wróblewska),  Adriana Achcińska, Dominika Grabowska (62, Nikol Kaletka), Ewelina Kamczyk (62, Paulina Tomasiak) –  Ewa Pajor (75, Nikola Karczewska).
W reprezentacji Polski są cztery inne wicemistrzynie Polski z łódzkiej drużyny: Klaudia Jedlińska, Oliwia Szperkowska, Wiktoria Zieniewicz i Gabriela Grzybowska.

Dziś mecz nr 50 w reprezentacji Polski rozegrała Dominika Grabowska.

fot. laczynaspilka.pl