Aktualności

Polska remisuje z Finlandią. Grały Achcińska i Jedlińska

W towarzyskim spotkaniu piłkarek nożnych rozegranych w San Pedro del Pinatar (Hiszpania) reprezentacja Polski zremisowała  z Finlandią 2:2 (0:2). Gole dla Polek Grabowska i Pajor. Finki to finalistki zbliżających się mistrzostw Europy.

Do 84 minuty grała Adriana Achcińska, od 84 minuty na boisku pojawiała się Klaudia Jedlińska. Ponadto w kadrze trzy inne nasze wicemistrzynie Polski: Oliwia Szperkowska, Wiktoria Zieniewicz i Gabriela Grzybowska.

Polska: Karolina Klabis – Sylwia Matysik, Małgorzata Mesjasz,  Jolanta Siwińska,  Martyna Wiankowska –  Natalia Padilla Bidas (84, Klaudia Jedlińska), Gabriela Grzywińska, Adriana Achcińska (84,  Zofia Buszewska),  Dominika Grabowska (84, Emilia Zdunek), Weronika Zawistowska (62, Ewelina Kamczyk) –  Ewa Pajor.

W poniedziałek Polki zmierzą się z Czeszkami.

fot. laczynaspilka.pl

Published by Marcinek