Aktualności

Zagrać jak reprezentacja Polski w meczu z Albanią

W sobotę piłkarki nożne TME SMS Łódź, w meczu 5. kolejki ekstraligi, zagrają  się na wyjeździe z beniaminkiem rozgrywek – Rekordem Bielsko-Biała.  Podopieczne Marka Chojnackiego to liderki. z czterema wygranymi na koncie.

– W drużynie Rekordu jest  kilka dobrych zawodniczek.  Czeka nas trudne zadanie. Będziemy zmuszeni grać w ataku pozycyjnym, a nie zawsze to się udaje. Mam nadzieję, że stworzymy sobie sytuacje i będziemy bardziej skuteczni.  Życzyłbym sobie, aby skuteczność w sobotnim meczu była u nas na takim poziomie jak w reprezentacji Polski w meczu z Albanią – powiedział Chojnacki.
– Mamy trochę problemów zdrowotnych w drużynie – dodał łódzki szkoleniowiec. – Nasz największy ubytek to Klaudia Jedlińska, której odnowił się uraz przywodziciela. Diagnozy mówią o pauzie od trzech do sześciu tygodni. To duża strata. Straszny pech, ale mam nadzieję, że Klaudia szybciej wróci na boisko.

Published by Marcinek