Aktualności

Grała Centralna Liga Juniorów

W miniony weekend obie nasze drużyny występujące w rozgrywkach CLJ walczyły o punkty. Niestety, ten weekend nie należał do udanych, bo zespoły prowadzone przez trenerów Soleckiego i Perlińskiego po meczach z Arką Gdynia i AP Jagiellonią Białystok nie poprawią swojego dorobku punktowego.

 

CLJ U18 // Arka Gdynia 4:3 UKS SMS Łódź

Pomimo strzelenia 3 bramek, zawodnicy najstarszych juniorów w dalszym ciągu muszą czekać na swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Nasz zespół przegrywał już w tym spotkaniu 3:1, jednak zawodnicy do samego końca próbowali nadgonić niekorzystny wynik. Po bramkach Furmana i Świątkowskiego udało się wyrównać, jednak w doliczonym czasie gry drużyna gospodarzy ponownie wyszła na prowadzenie. „Grać na wyjeździe, strzelić trzy bramki i nie wywieźć nawet punktu jest dużą sztuką. Z pewnością należą się brawa dla zawodników za wiarę i walkę do końca oraz nadrobienie dwóch bramek straty, ale kolejna już w tym sezonie stracona decydująca bramka w doliczonym czasie gry może boleć. Musimy ustrzegać się błędów indywidualnych, których popełniamy za dużo w każdym meczu tego sezonu.” – mówił o meczu trener Mariusz Solecki.

UKS SMS Łódź: Chadała, Wódz, Robakiewicz (40′ Świątkowski), Szydlik (70′ Owczarek), Bourokov, Rosiński, Pietrzak, Zawierucha, Janicki, Lachowicz, Woźnikiewicz (60’Furman)

Bramki dla UKS SMS Łódź strzelali Lachowicz, Furman i Świątkowski.

 

CLJ U17 // UKS SMS Łódź 1:3 AP Jagiellonia Białystok 

Tym razem nie udało się również odnieść zwycięstwa młodszym zawodnikom grającym w Centralnej Lidze Juniorów U17. Zespół prowadzony przez trenera Marcina Perlińskiego przegrał na własnym boisku z AP Jagiellonią Białystok. Drużynie gości udało się objąć prowadzenie już na początku spotkania po dużym błędzie zespołu UKS SMS. Wszelkie ataki, które były prowadzone przez naszą drużynę były dość dobrze rozbijane przez blok defensywny zespołu z Białegostoku. Druga połowa rozpoczęła się niemal identycznie jak pierwsza. Kolejny błąd naszej drużyny, dzięki któremu goście objęli już dwubramkowe prowadzenie. Pomimo strzelonej bramki kontaktowej i dalszych ataków SMS-u, to kolejny raz Jagiellonia strzela bramkę i tym samym zamyka mecz.

UKS SMS Łódź: Orzechowski, Kołecki, Sołtyszewski, Kosędka, Walczak, Dryka, Urban, Manikowski, Nowacki, Pryczkowski, Garnysz. Grali również Myrda, Rygielski, Gałka, Busse, Kulwicki, Kukliński.

Bramkę dla UKS SMS strzelił w 60′ minucie Bartek Nowacki.

Published by Redakcja