Aktualności

Grała CLJ! (18-19.09)

Nasze najstarsze drużyny juniorów występujące w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów mają za sobą kolejne spotkania. Jak poradzili sobie w starciach z Górnikiem Zabrze i Stomilem Olsztyn?

 

CLJ U18 // Górnik Zabrze 4:1 UKS SMS Łódź 

W pierwszej połowie wydawać się mogło, że to właśnie drużynie SMS-u uda się odnieść pierwsze zwycięstwo w sezonie. Dobra gra została przypieczętowana bramką na 1:0. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, najszybciej w zamieszaniu odnalazł się Bourokov, który wpakował piłkę do siatki. O drugiej połowie jednak nasi zawodnicy pewnie chcieliby jak najszybciej zapomnieć. Zawodnicy Górnika wyrównali strzelając bramkę z rzutu karnego, a następnie dołożyli 3 kolejne trafienia, ostatecznie wygrywając 4:1.

UKS SMS Łódź: Chadała, Robakiewicz, Grzywalski, Szydlik, Bourokov, Pietrzak, Zawierucha, Rosiński, Gutowski, Kołodenny, Lachowicz. Rezerwowi: Puncewicz, Dela, Baranowski, Owczarek, Świątkowski, Furman

 

CLJ U17 // UKS SMS Łódź 1:3 Stomil Olsztyn 

W rozgrywkach CLJ U17 nasz zespół mierzył się ze Stomilem Olsztyn. Podobnie jak w poprzednich spotkaniach, UKS SMS stracił bramkę już na początku spotkania i od pierwszych minut musiał „gonić” wynik. Udało się to tuż przed przerwą, kiedy bramkę z rzutu karnego strzelił Manikowski. W drugiej połowie mieliśmy do czynienia z bardzo otwartym spotkaniem, kiedy to zarówno jedna, jak i druga drużyna kreowała dużo sytuacji bramkowych. Warto podkreślić bardzo dobrą postawę bramkarza UKS SMS – Orzechowskiego, który wielokrotnie ratował nasz zespół przed stratą kolejnych bramek. „W 2 połowie stworzyliśmy sobie bardzo wiele sytuacji bramowych, a chociaż połowa z nich powinna zakończyć się bramką. Z drugiej jednak strony, również goście mieli w tym meczu kilka niewykorzystanych sytuacji.

UKS SMS Łódź: Orzechowski, Kołecki , Sołtyszewski, Kosędka, Doniecki, Dryka, Urban, Manikowski, Nowacki, Pryczkowski, Garnysz. Grali również: Grudzień, Kukliński, Dryka, Czyżnielewski

Published by Janusz Matusiak