Aktualności

Grała CLJ! (25-26.09)

Nasze najstarsze drużyny juniorów występujące w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów mają za sobą kolejne mecze. Tym razem naszymi przeciwnikami był Śląsk Wrocław i Polonia Warszawa.

 

CLJ U18 // UKS SMS Łódź 0:4 Śląsk Wrocław 

Można odnieść wrażenie, że szybko stracona bramka przez zawodników trenera Soleckiego podcięła skrzydła naszym zawodnikom i ustawiła dalszy przebieg tego spotkania. „Kolejny raz popełniamy katastrofalne wręcz błędy w działaniach defensywnych, które na poziomie Centralnej Ligi Juniorów przekładają się od razu na stratę bramek. Niestety należy przyznać, że kontuzje i absencje różnych zawodników mają istotny wpływ na występy naszego zespołu od początku tego sezonu.” – mówi trener Solecki.

UKS SMS Łódź: Chadała (30′ Szczucki), Robakiewicz, Grzywalski (46′ Owczarek), Szydlik, Bourokov, Furman (65′ Dela), Pietrzak, Gutowski (46′ Woźnikiewicz), Kołodenny (75′ Wódz), Zawierucha, Lachowicz.

 

CLJ U17 // Polonia Warszawa 4:4 UKS SMS Łódź 

Co to było za spotkanie w CLJ U17! Prawdziwy rollercoaster zafundowali zawodnicy obu drużyn zebranym w Warszawie kibicom. Polonia Warszawa wyszła na prowadzenie w 17 minucie po bezpośrednim uderzeniu z rzutu wolnego. Kilka minut później do siatki gospodarzy trafił Garnysz dając UKS SMS Łódź wyrównanie. Jednak to gospodarze schodzili na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem, po samobójczej bramce w 34 minucie. Druga połowa przyniosła jeszcze więcej emocji. Zaraz po wyjściu na murawę, rzut karny na bramkę zamienił Manikowski, a chwilę później Dryka daje prowadzenie naszej drużynie 3:2. Z prowadzenia mogliśmy cieszyć się tylko kilka minut, bo w 57 minucie spotkania kolejną bramkę strzela Polonia. W dalszym ciągu żadna z drużyn nie chciała zadowolić się remisem i dążyła do zdobycia kolejnych bramek. Udało się to drużynie SMS, kiedy w 62 minucie gola zdobywa Piwowarczyk. Do pełni szczęścia zabrakło kilkudziesięcu sekund. Polonia zakończyła spotkanie w doliczonym czasie gry bramką i finalnie mecz kończy się remisem 4:4.

UKS SMS Łódź: Orzechowski, Nowacki, Sołtyszewski, Kosędka, Doniecki, Dryka, Walendzik, Urban, Piwowarczyk, Manikowski, Garnysz. Grali też: Myrda, Pryczkowski

Published by Janusz Matusiak