Aktualności

Podsumowanie weekendu (25-26.09)

Seniorzy // Liga Okręgowa – Iskra Dobroń 2:0 UKS SMS Łódź 

Kilka stworzonych sytuacji nie wystarczyło, aby utrzymać zwycięską serię spotkań drużyny seniorów. Tym razem, w wyjazdowym meczu w Dobroniu, zawodnicy trenera Pyrdoła przegrywają 2:0.

UKS SMS Łódź: Burek (46′ Puncewicz), Marszałek, Majkowski (65′ Dobrzański), Kwitniewski (72′ Marusik), Kułak, Młynarczyk, Rosiński, Sobczyk, Mazgoła, Świątkowski, Dibwe

 

U18 // I Wojewódzka – UKS SMS Łódź II 0:4 Widzew Łódź, SPSCH Widzew 0:0 UKS SMS Łódź II

Intensywny tydzień mają za sobą zawodnicy grający w I lidze wojewódzkiej juniorów starszych. Zawodnicy trenera Robakiewicza w minionym tygodniu rozegrali dwa spotkania. W środę zmierzyli się z łódzkim Widzewem. Pierwsza połowa spotkania była dość wyrównana, dopiero w drugiej odsłonie meczu drużyna Widzewa wypracowała sobie przewagę, którą zamieniła na kolejne bramki. „Drużyna radziła sobie bardzo dobrze w 1 połowie, obraz gry zmienił się po wymuszonych zmianach, których musieliśmy dokonać w przerwie meczu. Zawodnicy, którzy weszli na boisko dali zdecydowanie mniej jakości, co przełożyło się na końcowy rezultat w tym meczu.” – podsumował trener zespołu A1. Kolejny mecz tej drużyny został rozegrany w sobotę, kiedy rywalem naszej drużyny była SPSCH Widzew. Wyrównane spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

 

U17 // I Wojewódzka – PSV Łódź 4:0 UKS SMS II Łódź

Porażkę w swoim meczu odnotowali też juniorzy młodsi prowadzeni przez trenera Piotra Wasiaka. Spotkanie od samego początku nie ułożyło się po myśli drużynie SMS, a kolejne tracone bramki wyraźnie odbiły się na zaangażowaniu zespołu w kolejnych odsłonach tego meczu.

UKS SMS Łódź: Godula, Jędrzejczyk, Kurpiewski, Żaczek, Rygielski, Ciach, Prochota, Pondo, Kulwicki, Czajka, Kosik. Grali też: Pawęda, Dymski, Bansiak

 

U16 // I Wojewódzka – Lechia Tomaszów Maz. 0:5 UKS SMS Łódź

Zawodnicy U16 nie spuszczają z tonu i kolejny raz zdobywają 3 punkty ligowe w świetnym stylu. Tym razem zawodnicy trenera Czubińskiego pewnie pokonują Lechię Tomaszów Mazowiecki w meczu wyjazdowym. Dorobek bramkowy tego zespołu wygląda niezwykle okazale, ponieważ w 7 dotychczasowych spotkaniach, zawodnicy U16 zdobyli już 30 bramek, tracąc tylko 9.

Bramki dla UKS SMS Łódź strzelali: Rusek x3, Walczak, Pieczarka

UKS SMS Łódź: Janiszewski, Chachuła, Czarnecki, Czajka, Grabarczyk, Pieczarka, Gierach, Rozpara, Rusek, Walczak, Trojanowski. Grali również: Dąbrowski, Ołdakowski, Stankiewicz, Ochocki

 

U15 // I Wojewódzka – Widzew Łódź 1:1 UKS SMS Łódź, MGUKS Zduńska Wola 1:0 UKS SMS Łódź 

Również zawodnicy trenera Perlińskiego mają za sobą dwa rozegrane spotkania w minionym tygodniu. Czekało ich niełatwe zadanie, ponieważ w ramach rozgrywek ligowych trampkarza C1 mierzyli się z najlepszymi zespołami tej ligi. Pierwszy mecz został rozegrany przeciwko liderowi, którym jest drużyna Widzewa Łódź. Spotkanie stojące na wysokim poziomie piłkarskim kończy się wynikiem 1:1. Nasi zawodnicy stracili bramkę w 20 minucie spotkania, jednak do samego końca próbowali zdobyć wyrównującego gola. Efekty przyszły 5 minut przed końcem spotkania, kiedy ładnym strzałem głową popisał się Witczak. „Przyjemnie było patrzeć na zaangażowanie chłopaków, pokazali prawdziwy sportowy charakter i bardzo dobry mental.” – mówił trener Perliński. Trudniejszym meczem okazało się kolejne spotkanie, rozgrywane w Zduńskiej Woli, gdzie gospodarze postawili ciężkie warunki. Drużyna UKS SMS Łódź miała problemy z tworzeniem sytuacji bramkowych, a kiedy te się pojawiały brakowało ostatniego podania. Przegrywając 1:0, zespół trenera Perlińskiego nieco zwiększył stratę do czołowej dwójki w tabeli ligowej.

 

U14 II Wojewódzka – UKS SMS Łódź 1:0 ŁKS II Łódź

Kolejne zwycięstwo odnoszą zawodnicy Roberta Sieranta, którzy po golu Padykuły pokonują ŁKS II Łódź. „Mecz był od początku pod naszą kontrolą. W każdej odsłonie tworzyliśmy sobie wiele sytuacji bramkowych, a do tego zagrożenie ze strony rywali ograniczyliśmy do minimum. Szkoda niewykorzystanych sytuacji, musimy wykazywać się większą koncentracją i lepszymi decyzjami, kiedy jesteśmy już blisko bramki rywali” – podsumował spotkanie trener Sierant.

UKS SMS Łódź: Kluka, Kardas, Majtczak, Comporek, Góralczuk, Piórkowski, Werstak, Ternovsky, Żyżyński, Padykuła, Szczeciński. Grali też: Turniak, Madej, Stępień.

 

U13 II Wojewódzka – UKS SMS Łódź 3:1 ŁKS II Łódź

Również młodsi zawodnicy trenera Sieranta mierzyli się w tej kolejce z ŁKS II Łódź w rozgrywkach Młodzika D1. Mecz od początku był bardzo wyrównany, co przełożyło się na rezultat do przerwy, kiedy żadnej z drużyn nie udało się wyjść na prowadzenie. Sytuacja zmieniła się po przerwie, kiedy zawodnicy UKS SMS Łódź częściej dochodzili do sytuacji bramkowych, z których trzy zamienili na gole. Bramki dla UKS SMS Łódź w tym meczu zdobyli Maćczak, Kowalski i Kisiel.

UKS SMS Łódź: Figurski, Stablewski, Iwaniak, Wolf, Piątkowski, Mrowicki, Kursa, Kasica, Kisiel. Grali również: Kowalski, Tabakov, Stępień, Konieczny, Maćczak

 

U13 I Okręgowa – Jutrzenka Bychlew 3:2 UKS SMS II Łódź 

Również w spotkaniu ligi okręgowej U13 w wielu momentach zabrakło skuteczności. Chociaż to drużyna UKS SMS otworzyła wynik spotkania, to jednak kolejne trzy bramki w tym spotkaniu strzelała drużyna Jutrzenki. W drugiej połowie gra naszych zawodników wyglądała znacznie lepiej, jednak z wielu tworzonych sytuacji na bramkę udało się zamienić tylko jedną, przez co finalnie ze zwycięstwa mogą cieszyć się zawodnicy Jutrzenki.

UKS SMS Łódź: Maćczak, Kopera, Kruk, Bobnis, Wagner-Bis, Ościłowski, Skrzeczowski, Kwapisz, Pachuca. Grali też: Jaros, Osiński, Kupiec

Published by Janusz Matusiak