Aktualności

Podsumowanie weekendu U12-U18 (09-10.10)

Seniorzy // Liga Okręgowa – ŁKS III 4:0 UKS SMS Łódź 

Po zeszłotygodniowym remisie z Zawiszą Rzgów drużyna seniorów dość wyraźnie przegrywa z ŁKS III w ramach rozgrywek Ligi Okręgowej.

UKS SMS Łódź: Zasadziński, Wódz, Radziwon, Kułak, Młynarczyk, Marszałek, Sobczyk, Mazgoła, Woźnikiewicz, Baranowski, Majkowski. Grali też Marusik, Wierzbicki, Dibwe, Baranowski

 

U18 // I Wojewódzka – UKS SMS Łódź II 1:2 AKS SMS Łódź

Podopieczni trenera Robakiewicza pomimo ambitnej gry i dużego zaangażowania przegrywają rywalizację z zespołem AKS-u.

UKS SMS Łódź: Burek, Marusik, Myrda, Smoleń, Kotyś, Busse, Kwitniewski, Dibwe, Dobrzański, Czajkowski, Filipczak. Grali też: Lada, Markiewicz, Michalski.

 

U17 // I Wojewódzka – UKS SMS II Łódź 0:6 AKS SMS

Niestety, również w tej kategorii górą okazała się drużyna AKS. Drugi zespół UKS SMS Łódź dość dobrze radził sobie w 1 połowie spotkania, kiedy pomimo stwarzanych sytuacji bramkowych przegrywał 1:0. Druga połowa to już skuteczność zawodników AKS, którzy na przestrzeni kilku pierwszych minut drugiej odsłony meczu strzelają 3 bramki.

UKS SMS Łódź: Godula, Janiszewski, Walczak, Kosędka, Jastrzębski, Rygielski, Gałka, Grudzień, Kulwicki, Urban, Żaczek, Kukliński. Grali też: Pondo, Kosik, Kurpiewski, Prochota, Piórkowski.

 

U16 // I Wojewódzka – UKS SMS Łódź 4:1 AKS SMS 

Zawodnicy U16 zrobili to, czego nie udało się zrealizować ich starszym kolegom. Również mierzyli się w derbowym spotkaniu i pewnie wygrali z AKS-em 4:1. Był to jak najbardziej udany rewanż za porażkę w pierwszym spotkaniu ligowym, a zespół trenera Kurpeta kolejny raz pokazał duży potencjał!

Bramki dla UKS SMS Łódź strzelali: Walczak, Rusek, Chachuła, Rozpara

UKS SMS Łódź: Janiszewski, Chachuła, Czarnecki, Czajka, Grabarczyk, Pieczarka, Dąbrowski, Pszczel, Gierach, Walczak, Rusek. Grali również: Ołdakowski, Rozpara, Stankiewicz, Trojanowski, Stróżyński

 

U15 // I Wojewódzka – UKS SMS Łódź 1:0 AKS SMS 

Również zawodnicy trenera Perlińskiego mają za sobą spotkanie z sąsiadami z AKS-u. I również w tym wypadku górą byli zawodnicy UKS SMS, którzy wygrywają to spotkanie 1:0. W pierwszej połowie jednak nasi zawodnicy stworzyli sobie kilka stuprocentowych sytuacji, których nie udało się zamienić na bramki. Bramkę dającą zwycięstwo, po uderzeniu głową, zdobył Jakubiak.

UKS SMS Łódź: Smulik, Sosnowski, Witczak, Jakubowski, Zmudowski, Lasoń, Sochacki, Podrażka, Mujżel, Podlipny, Kida. Grali też: Ryszawa, Szpura, Stankiewicz, Pacyna, Jakubiak.

 

U14 II Wojewódzka – UKS SMS Łódź 2:1 RAP Radomsko

Po bramkach Werstaka i Padykuły zespół UKS SMS wygrywa z dotychczasowym liderem II Ligi Wojewódzkiej – RAP Radomsko. „Chłopcy zagrali jedno z lepszych spotkań, jakie pamiętam w ramach naszej współpracy. Nawet wyrównująca bramka strzelona przez drużynę z Radomska nie zadziałała negatywnie na zawodników, a jedynie dodała im jeszcze więcej motywacji, co przełożyło się na dwie bardzo dobre szanse i strzelenie jednej, zwycięskiej bramki.” – podsumował trener Sierant.

UKS SMS Łódź: Kluka, Kardas, Comporek, Majtczak, Góralczuk, Piórkowski, Padykuła, Ternovsky, Żyżyński, Madej, Werstak. Grali również: Turniak, Szczeciński, Charuży

 

U13 II Wojewódzka – UKS SMS Łódź 3:0 Pelikan Łowicz

Młodsi zawodnicy trenera Sieranta wygrywają z Pelikanem Łowicz 3:0. Dwie bramki dla naszego zespołu zdobył najmłodszy na boisku – Alan Kursa. Trzecie trafienie dołożył Mikołaj Stępień.

UKS SMS Łódź: Figurski, Iwaniak, Stablewski, Tabakov, Piątkowski, Wolf, Kursa, Kowalski, Kisiel. Grali też: Skrzeczowski, Stępień, Konieczny, Kasica

 

U13 I Okręgowa – Zawisza Rzgów 3:2 UKS SMS II Łódź 

Drugi zespół rocznika 2009 nieznacznie przegrywa w Rzgowie z Zawiszą. Pomimo przegranej, widać duży postęp w poczynaniach tej drużyny. Oprócz zaangażowania, zawodnicy wykazują się coraz lepszym rozumieniem gry i umiejętnościami indywidualnymi, co jest dobrym prognostykiem na przyszłość.

UKS SMS Łódź: Figurski, Kruk, Konieczny, Dąbrówka, Wagner-Bis, Ościłowski, Skrzeczowski, Stępień, Pachuca. Grali też: Bobnis, Kwapisz, Jaros, Łykowski, Kupiec.

Published by Janusz Matusiak