Aktualności

Zwycięstwa naszych zespołów w rozgrywkach CLJ!

Długo czekaliśmy na taki weekend, w którym oba zespoły UKS SMS Łódź będą mogły cieszyć się ze swoich zwycięstw w rozgrywkach CLJ U18 oraz CLJ U17. Tym razem jednak się to udało, a podopieczni trenera Soleckiego oraz drużyna prowadzona przez trenera Perlińskiego zgarniają komplet punktów w meczach z Legią Warszawa i Ząbkovią.

 

CLJ U18 // UKS SMS Łódź 2:1 Legia Warszawa 

Drużyna najstarszych juniorów notuje kolejny udany weekend w rozgrywkach CLJ U18. Po zeszłotygodniowym remisie w Poznaniu, nasi zawodnicy mierzyli się na własnym boisku z Legią Warszawa. Tym razem pokazali koncentrację od pierwszej do ostatniej minuty i to…dosłownie. Już w 1 minucie spotkania, wynik otworzył Kołodenny, który strzałem głową pokonał bramkarza gości. Drużynie ze stolicy udało się wyrównać w 55. minucie spotkania, jednak ostatnie słowo należało do zawodników UKS SMS Łódź. W 90. minucie meczu, po bardzo ładnej, indywidualnej akcji gola na wagę 3 punktów zdobył Piotr Woźnikiewicz. Kolejne spotkanie odbędzie się 17 października, a rywalem UKS SMS będzie Jagiellonia Białystok.

„Olbrzymie brawa dla chłopaków za grę do końca. Dzięki temu udaje nam się zdobyć 3 punkty w meczu z bardzo trudnym rywalem. Liczymy, że to zwycięstwo doda wiary we własne umiejętności naszym zawodnikom i z większą pewnością siebie będziemy przystępować do kolejnych spotkań” – komentuje po meczu trener Solecki.

UKS SMS Łódź: Chadała, Szydlik, Rosiński ,Owczarek, Bourokov (60′ Padyk), Furman, Dela, Pietrzak, Kołodenny(70′ Woźnikiewicz), Zawierucha, Lachowicz

 

CLJ U17 // UKS SMS Łódź 4:0 Ząbkovia Ząbki 

Po 3 punkty sięgnęli również zawodnicy trenera Perlińskiego rywalizujący w rozgrywkach CLJ U17. Tym razem odnieśli pewne zwycięstwo nad Ząbkovią, a hat-trickiem popisał się Mateusz Garnysz, który zdobywał bramki w 31, 40 i 45 minucie tego spotkania. Trafienie z rzutu karnego zanotował również Marcin Manikowski. W następnej kolejce zawodnicy UKS SMS również zagrają w Łodzi, ponieważ w derbowym spotkaniu zmierzą się z Widzewem Łódź.

„Było to bardzo dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Przy lepszej skuteczności mieliśmy szanse na strzelenie kilku bramek więcej. Pod koniec spotkania w naszą grę wdarło się trochę nonszalancji, przez co goście doszli do dwóch sytuacji bramkowych, w których jednak świetnie zachował się Orzechowski. Liczymy, że uda nam się zagrać na podobnym poziomie za tydzień w derbowym pojedynku z Widzewem.” – mówił trener Perliński.

UKS SMS Łódź: Orzechowski, Biliński, Sołtyszewski, Doniecki, Nowacki, Dryka, Pryczkowski, Manikowski, Piwowarczyk, Garnysz, Czyżnielewski. Grali również Kołecki, Grudzień i Kukliński

Published by Redakcja