Aktualności

Kanonada w Białymstoku i podział punktów z Widzewem

Kolejny weekend z rozgrywkami CLJ za nami. Tym razem nasi najstarsi juniorzy spotkali się z Jagiellonią w Białymstoku, a zawodnicy U-17 rywalizowali w derbowym meczu z Widzewem Łódź.

 

CLJ U18 // Jagiellonia Białystok 6:4 UKS SMS Łódź 

Hokejowym wynikiem kończy się spotkanie w CLJ U18. Podopieczni trenera Soleckiego strzelają 4 bramki w Białymstoku, jednak nie udaje im się zdobyć choćby jednego punktu. Jagiellonia Białystok już przed 30. minutą spotkania prowadziła 3:0, jednak podziałało to motywująco na naszych zawodników, którzy tuż przed i tuż po przerwie doprowadzili do wyniku 3:2. Od tego momentu jednak Jagiellonia kolejny raz przejęła inicjatywę i powiększyła swoje prowadzenie. Obie drużyny dość często dochodziły do sytuacji bramkowych, jednak to gospodarze byli skuteczniejsi. Kolejna szansa na zdobycie punktów już za tydzień, kiedy zawodnicy UKS SMS Łódź na obiektach przy ul. Milionowej zmierzą się z Wisłą Kraków.

UKS SMS Łódź: Chadała, Szydlik, Rosiński, Owczarek, Padyk, Furman, Dela, Pietrzak, Kołodenny, Zawierucha, Lachowicz. Grali też: Robakiewicz, Posacki, Woźnikiewicz i Wódz.

 

CLJ U17 // Widzew Łódź 3:3 UKS SMS Łódź  

Po zeszłotygodniowej, wyraźnej wygranej z drużyną Ząbkovii, zawodnicy prowadzeni przez trenera Perlińskiego remisują w derbowym meczu z Widzewem Łódź. Zawodnicy U17 mogą czuć się zawiedzeni, ponieważ po 45 minutach gry, po samobójczej bramce i trafieniach Dryki i Czyżnielewskiego prowadzili dwoma bramkami i mogło się wydawać, że uda im się kontrolować przebieg spotkania do samego końca. Niestety na 5 minut przed końcem spotkania, drużyna Widzewa strzeliła swoją 3 bramkę i ostatecznie doprowadziła do remisu. W następnej kolejce UKS SMS Łódź zmierzy się na swoim boisku z Legią Warszawa.

Published by Janusz Matusiak