Aktualności

Podsumowanie weekendu (16-17.10)

Seniorzy // Liga Okręgowa – UKS SMS Łódź 6:1 Victoria Rąbień 

Po zeszłotygodniowej porażce drużyna seniorów dość wyraźnie wygrywa z Victorią Rąbień w ramach rozgrywek Ligi Okręgowej. Do przerwy bramki strzelali Mazgoła, Świątkowski i Marszałek. Drużyna UKS SMS Łódź całą drugą połowę spotkania grała w dziesiątkę, ponieważ w 44 minucie meczu czerwoną kartkę zobaczył Marszałek. Nie powstrzymało to jednak zawodników UKS przed strzelaniem kolejnych bramek. Do siatki trafiali Radziwon, Mazgoła i Dibwe.

UKS SMS Łódź: Zasadziński, Marusik, Radziwon, Młynarczyk, Kułak, Marszałek, Świątkowski, Mazgoła, Baranowski, Kępisty, Majkowski. Grali też: Filipczak, Dibwe i Kwietniewski.

 

U18 // I Wojewódzka – SP Widzew 3:1 UKS SMS II Łódź 

Kolejny raz nie udało się zdobyć punktów drugiej drużynie UKS SMS Łódź w lidze wojewódzkiej A1. Tym razem nasi zawodnicy ulegli zespołowi SP Widzew.

 

U17 // I Wojewódzka – SP Widzew 0:2 UKS SMS II Łódź

Z tym samym zespołem mierzyli się również zawodnicy UKS SMS II Łódź w kategorii B1 – Junior Młodszy. Podopieczni trenera Wasiaka wygrywają po bardzo udanym spotkaniu w ich wykonaniu. „Od początku tego meczu kontrowaliśmy grę i jego przebieg. Na duże słowa uznania zasługują zawodnicy wprowadzeni do gry z ławki rezerwowych. Dla mnie to sygnał, że cała kadra, którą dysponujemy posiada dużo jakości” – mówił trener Piotr Wasiak.

UKS SMS Łódź: Janiszewski, Walczak, Kosędka, Kurpiewski, Rygielski, Gałka, Grudzień, Kukliński, Urban, Byczko, Kosik. Grali także: Piórkowski, Wieczorek, Walendzik, Kulwicki, Kunce i Pawęda.

 

U16 // I Wojewódzka – SAP Andrespolia 1:7 UKS SMS Łódź  

Zawodnicy U16 kolejny raz wygrywają mecz w bardzo dobrym stylu. 43 strzelone bramki w 10 meczach ligowych mogą robić wrażenie. Już za tydzień podopiecznych trenera Kurpeta czeka niezwykle ważny mecz z dotychczasowym liderem – PGE GKS Bełchatów.

Bramki dla UKS SMS strzelali: Walczak 2, Rusek 2, Pieczarka, Dąbrowski, Trojanowski.
Skład: Godula, Chachuła, Czajka, Czarnecki, Pieczarka, Pszczel, Gierach, Dąbrowski, Walczak, Rusek. Grali też: Stankiewicz, Trojanowski, Rozpara.

 

U15 // I Wojewódzka – Widok Skierniewice 0:0 UKS SMS Łódź 

Duży niedosyt mogą czuć zawodnicy trenera Perlińskiego rywalizujący w I lidze wojewódzkiej C1, ponieważ bezbramkowo zakończyło się ich spotkanie z Widokiem Skierniewice. Mecz miał bardzo wyrównany przebieg w pierwszej odsłonie, jednak druga połowa to duża przewaga zawodników UKS SMS, która niestety nie została potwierdzona bramką.

UKS SMS Łódź: Ambroży, Szpura, Witczak, Jakubowski , Zmudowski, Sochacki, Podrażka, Mujżel, Lasoń, Kida, Podlipny. Grali też: Smulik, Sosnowski, Szabela, Ryszawa, Dominiak, Jakubiak, Stankiewicz

 

U14 II Wojewódzka – Widok Skierniewice 1:3 UKS SMS Łódź 

Kolejne zwycięstwo odnotowali zawodnicy trenera Sieranta, którzy tym razem na wyjeździe pokonali Widok Skierniewice.

 

U13 II Wojewódzka – MGUKS Pogoń Zduńska Wola o:2 UKS SMS Łódź 

Młodsi zawodnicy trenera Sieranta również wygrali swoje spotkanie w II lidze wojewódzkiej wygrywając na wyjeździe w Zduńskiej Woli.

 

U13 I Okręgowa – UKS SMS II Łódź 2:3 Włókniarz Pabianice

Drugi zespół rocznika 2009 po dobrym spotkaniu uległ drużynie z Pabianic.

Published by Redakcja