Aktualności

Puchar Polski. Piłkarki TME SMS poznały kolejne rywalki

Rozlosowano pary 1/4 finału rozgrywek Pucharu Polski  piłkarek nożnych. Mecze tej fazy rywalizacji rozegrane zostaną 27 kwietnia.  Drużyna TME SMS zagra na wyjeździe z pierwszoligowymi Stomilankami Olsztyn. Wszystkie pary losowane były z jednego koszyka.

Gospodarzami meczów 1/4 finału Pucharu Polski są drużyny występujące w niższej klasie rozgrywkowej. W przypadku drużyn występujących w tej samej klasie rozgrywkowej, gospodarzami są drużyny, które podczas losowania danej pary zostały wylosowane jako pierwsze.

W 1/4 finału spotkania rozgrywane są w formule jednego meczu.

Pary 1/4 finału Pucharu Polski:

1. Rekord Bielsko-Biała – Śląsk Wrocław

2. Pogoń Gościniec nad Wisłą II Tczew – KKS Czarni Antrans Sosnowiec

3. Stomilanki Olsztyn – TME UKS SMS Łódź

4. Respekt Myślenice – Medyk POLOmarket Konin

Published by Marcinek