Aktualności

Lider nie zwalnia tempa. Kolejna wygrana TME SMS

W spotkaniu 15. kolejki piłkarki nożne TMS SMS pokonały na wyjeździe 1:0 (1:0) Medyka Konin. Zwycięskiego gola zdobyła Klaudia Jedlińska (30). To czwarte wiosenne zwycięstwo drużyny trenera Marka Chojnackiego.

TME SMS: Oliwia Szperkowska –  Yurina Enjo, Katarzyna Konat, Wiktoria Zieniewicz, Julia Kolis  – Ernestina Abambila, Gabriela Grzybowska,  Nadia Krezyman, Dominika Gąsieniec (82, Magdalena Dąbrowska), Anna Rędzia, Klaudia Jedlińska  (88, Ewelina Piórkowska).

Drużyna Czarnych Sosnowiec zremisowała 0:0 ze Śląskiem Wrocław. A to oznacza, że łodzianki są nadal na pierwszym miejscu w tabeli, ale zwiększyły przewagę na grupą pościgową. TME SMS ma 37 punktów, a 2. Górnik Łęczna i 3. Czarni Sosnowiec  po 34.

 

Published by Marcinek