Aktualności

Oliwia Bałdyga zdobyła gola w meczu reprezentacji Polski

Reprezentacja Polski kobiet piłkarek nożnych U-17 udanie zainaugurowała turniej drugiej rundy kwalifikacji mistrzostw Europy. Biało-czerwone pokonały w Krakowie 5:0 Chorwację. W podstawowej jedenastce wystąpiły dwie zawodniczki UKS SMS Łódź:  Patrycja Banach oraz Oliwia Bałdyga, która zdobyła czwartą bramkę   asystowała przy drugiej. Natomiast Natalia Rohn weszła na boisko w drugiej połowie.

Polska – Chorwacja 5:0 (3:0)

Bramki: Szymczak 17, 18, Grzywińska 30, Bałdyga 90+1, Piętakiewicz 90+5.

Polska: Patrycja Banach – Oliwia Bałdyga, Maja Kuleczka, Jagoda Cyraniak, Gabriela Lewicka (82. Julia Jędrzejewska), Laura Kłębek, Emilia Szymczak, Martyna Gąsiorek (61. Paulina Guzik), Zuzanna Witek (46. Paulina Piksa), Zuzanna Grzywińska (61. Natalia Rohn), Patrycja Kozarzewska (K) (46. Julia Piętakiewicz).

 

W kolejnym spotkaniu podopieczne trenera Marcina Kasprowicza zagrają w niedzielę o godz. 14 z Anglią, natomiast w środę, 30 marca w Niepołomicach Polki w ostatnim starciu turnieju podejmą reprezentację Francji.

 

Published by Marcinek