Aktualności

Drużyna TME SMS wygrała wszystkie mecze wiosną

W rundzie wiosennej ekstraligi piłkarek nożnych rozegrano cztery kolejki. Tylko drużyna TME SMS wygrała wszystkie mecze i powiększyła przewagę nad goniącymi lidera – Górnikiem Łęczna i  Czarnymi Sosnowiec

W 15. kolejce kibiców zaskoczył Śląsk Wrocław, który odebrał dwa punkty broniącym tytułu Czarnym  i to na ich boisku! Piłkarki TME SMS Łódź po wygranej nad Medykiem Konin 1:0 umocniły się na pozycji lidera.  Zwycięską akcję wyprowadziła Nadia Krezyman, która obsłużyła świetnym podaniem Klaudię Jedlińską, a ta w sytuacji sam na sam nie dała szans na interwencję Oliwii Szymczak.
– Cieszymy się, że wyprowadziliśmy jedną, skuteczną kontrę. Cieszymy się z tego wyniku na trudnym terenie, ale i z innych  – mówił po meczu trener TME SMS, Marek Chojnacki.

Published by Marcinek