Aktualności

Była reprezentantka USA zatrzymana przez policję

Niestety, kobieca piłka nożna nie jest wolna od skandali. Hope Solo, była reprezentantka Stanów Zjednoczonych (rozegrała ponad  200 spotkań),  została zatrzymana przez policję w Północnej Karolinie.

Była bramkarka  została aresztowana  pod zarzutem znęcania się nad dziećmi, stawiania oporu podczas aresztowania oraz jazdy pod wpływem niedozwolonych substancji – podała policja.

Funkcjonariusze aresztowali Hope Solo na jednym z parkingów w centrum miasta, gdy była w pojeździe z dwójką własnych dzieci. Policjant, który dokonał zatrzymania, miał wyczuć od niej alkohol. Była reprezentantka kraju nie zgodziła się na badanie trzeźwości na miejscu.
Nie był to  pierwszy raz, kiedy mistrzyni świata ma problemy z prawem. W 2014 roku została zatrzymana jako podejrzana stosowania przemocy domowej. Rok później próbowała grozić policjantom, sugerując, że „może pozwolić sobie na więcej”.

Published by Marcinek