Aktualności

Polska przegrała z Norwegią

Reprezentacja Polski piłkarek nożnych przegrała 1:2 (0:2) z Norwegią w wyjazdowym meczu grupy F eliminacji mistrzostw świata. Biało-czerwone straciły szansę na bezpośredni awans do przyszłorocznego mundialu, który zostanie rozegrany w Australii i Nowej Zelandii, ale mogą jeszcze zająć drugie miejsce w tabeli dające prawo gry w barażach. W kadrze były trzy zawodniczki TME SMS Łódź: Katarzyna Konat, Anna Rędzia i Dominika Kopińska.

Norwegia – Polska 2:1 (2:0)

1:0 – Gabriela Grzywińska 8. samobójcza, 2:0 – Caroline Graham Hansen 16, 2:1 – Nikola Karczewska 58

Polska:  Karolina Klabis –  Anna Zapała,  Małgorzata Mesjasz, Paulina Dudek,  Zofia Buszewska – Weronika Zawistowska,  Adriana Achcińska,  Nikol Kaletka (53, Ewa Pajor), Gabriela Grzywińska, Martyna Wiankowska (85, Dominika Kopińska) –  Nikola Karczewska.

Published by Marcinek