Porażka CLJ i udany weekend juniorów (PODSUMOWANIE WEEKENDU)

Za nami kolejny weekend meczowy drużyn UKS SMS Łódź. Poniżej prezentujemy wyniki poszczególnych spotkań.

CLJ U18 // Raków Częstochowa 2:1 UKS SMS Łódź

UKS SMS Łódź: Szczucki, Padyk, Rosiński, Posacki, Tsechoev, Grądzki, Pietrzak, Dela, Zawierucha, Robakiewicz, Łysiak

Liga Okręgowa // Zawisza Rzgów 0:3 UKS SMS Łódź

UKS SMS Łódź: Siodoś, Marusik, Majkowski, Baraukou, Grzywalski, Szydlik, Kuna, Młynarczyk, Mazgoła, Ira, Woźnikiewicz. Grali również: Baranowski, Świątkowski

Bramki strzelali: Woźnikiewicz x3

A1 – I LW // UKS SMS ŁÓDŹ 2:2 ŁKS Łódź

Gole strzelali: 2x Wierzbicki

B1 – I LW // UKS SMS ŁÓDŹ 3:0 ŁAF

Mecz pod pełną kontrolą UKS SMS, jednak to dopiero bramka w 70 minucie dała prowadzenie biało-niebieskim.

UKS SMS Łódź: Orzechowski, Kołecki, Kosędka Doniecki, Pieczarka, Muszalak, Urban, Gałka, Piwowarczyk, Walczak, Nowacki. Grali również: Garnysz, Czyżnielewski, Dryka.

B1 – II LW // UKS SMS ŁÓDŹ 0:0 Widzew Łódź
Kontynuacja meczów bez porażki. Zawodnicy trenera Piotra Wasiaka tym razem bezbrmakowo zremisowali na własnym boisku z 2 drużyna ligi. Mecz mógł się podobać, ponieważ z jednej, jak i z drugiej strony widoczna była chęć wygranej co przekładało się na dużo akcji ofensywnych, które jednak nie znalazły przełożenia na zdobyte bramki.

B2 – II LW // UKS SMS II ŁÓDŹ 4:3 ŁKS II Łódź

Bramki zdobyli: Kowalski x3, Stankiewicz

C1 – I LW // UKS SMS Łódź 3:0 Pogoń Zduńska Wola

Juniorzy C1 odnieśli niezwykle ważne zwycięstwo z liderem tych rozgrywek – zespołem Pogoni Zduńskiej Woli. 3 bramki strzelił Kida. Dzięki temu zwycięstwu, obie drużyny w ligowej tabeli dzielą już tylko 2 punkty.

UKS SMS Łódź: Ambroży, Dudziak, Jakubowski, Witczak, Mujżel, Ryszawa, Szatan, Podrażka, Podlipny, Kida, Dominiak

Bramki zdobyli: Witczak, Kida

C2 – I LW // UKS SMS Łódź 2:1 ŁKS Łódź

Zasłużone zwycięstwo zawodników trenera Łukasza Bartczaka. Tym razem nasi zawodnicy pokazali charakter odrabiając jednobramkową stratę.
I zrobili to w bardzo okazałym stylu, po bardzo ładnej akcji Glapiaka. Na bramkę dającą trzy punkty musieliśmy czekać aż do ostatniej minuty tego spotkania. W 78 minucie idealna sytuację sam na sam z bramkarzem zaprzepaścił Arseni. Po tej akcji ofensywnej nastąpiły dwa rzuty różne dla naszej drużyny. Ten drugi stały fragment gry okazał się dla nas szczęśliwy, a dla Arseniego szczególnie – bowiem to on zrehabilitował się za poprzednią niewykorzystaną sytuację i umieszcza piłkę w siatce. Po strzelonej bramce sędzia kończy spotkanie. Dopisujemy do konta kolejne 3 punkty.
Bramki strzelali: Glapiak, Arseni
E2 Orlik // Kolejarz Łódź – UKS SMS Łódź
Raz na wozie raz pod wozem. Mimo szczerych chęci nie wszystko nam wychodziło tego dnia, ale i tak standardowo mecz kończymy z okrzykiem
„TAK SIĘ BAWI, BRAMKI STRZELA, SMS!”

Published by Redakcja