Aktualności

UKS SMS Łódź w półfinale MP U-17

Piłkarki nożne UKS SMS Łódź w 18. kolejce CLJ U17 pokonały na wyjeździe  Football Wizards Kraków 10:1 i została  pierwszymi półfinalistą tych rozgrywek.  To już kolejny rok, kiedy UKS SMS Łódź znajduje się w strefie medalowej za czym idzie jakość  szkolenia w naszym klubie. Bramki zdobyly:  Ola Grzelak 5,  Natalia Rohn 3, Amelia Majtczak i Maja Świątek.

UKS SMS Łódź: Patrycja Banach, Oliwia Bałdyga (46, Emilia Warelis ), Ula Onoszko, Martyna Bartczak, Sandra Kowalska (46, Maja Walczak), Julia Kolis (46, Magda Dąbrowska), Oliwia Domin, Klaudia Maciejko (70, Paulina Żegota ), Natalia Rohn (35, Ola Grzelak ),  Amelia Majtczak, Julia Wroniarska (46, Maja Świątek).

Trenerzy drużyny Sebastian Papis i Zdzisław Sławuta, kierownik Zuzanna Bartha.

Published by Marcinek