Medale już rozdane. Złoto dla TME SMS Łódź i to jest naważniejsze

Już na spokojne można napisać, choć do rozegrania została jeszcze jednak kolejka mistrzowska, o rozstrzygnięciach tego sezonu ekstraligi piłkarek nożnych.
Przypominamy, że drużyna TME UKS SMS Łódź po raz pierwszy w historii wywalczyła tytuł mistrzyń Polski! Złote medale przypieczętowały niedzielnym zwycięstwem nad AZS UJ Kraków 2:1.

Srebrne medale zdobyły piłkarki Górnika Łęczna, a brązowe Czarni  Sosnowiec, którzy jako pierwszy klub od 30 lat nie zdołali obronić mistrzostwa. Utrzymanie zapewniła sobie Olimpia Szczecin i w przyszłym sezonie zagra w Ekstralidze jako Pogoń Szczecin.

Oprócz Tarnovii z ekstraligą żegna się też Rekord Bielsko-Biała. Tym samym nie były to szczęśliwe rozgrywki dla beniaminków.