Aktualności

Piłkarki UKS SMS Łódź w finale Centralnej Ligi Juniorek U-17

Piłkarki nożne UKS SMS Łódź awansowały do finału mistrzostw Polski w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorek U-17. Podopieczne trenerów Sebastiana Papisa i  Marzeny Salamon w rewanżowym półfinałowym spotkaniu pokonały w Olsztynie AS Stomil 7:1.

1:0 – Natalia Rohn, 2:1 – Oliwia Bałdyga, 3:1 –  Julia Wroniarska, 4:1 – Ula Onoszko, 5:1 – Ola Grzelak, 6:1 – Maja Świątek, 7:1 – Emilia Warelis.
UKS SMS Łódź: Patrycja Banach, Oliwia Bałdyga, Julia Kolis, Klaudia Kiełczewska (Sandra Kowalska 73′), Martyna Bartczak, Ula Onoszko (Nadia Krezyman 69′), Oliwia Domin (Magda Dąbrowska 68′), Klaudia Maciejko, Natalia Rohn (Ola Grzelak 40′), Amelia Majtczak (Maja Świątek 63′), Julia Wroniarska (Emilia Warelis 71′) rezerwowa Amelia Niedzielska, kierownik Inez Sikora, asystentka Julia Łuczak, trenerzy: Marzena Salamon, Sebastian Papis.

Także w pierwszym meczu  górą były łodzianki, które wygrały  2:0 po golach Natalii Rohn i Oli Grzelak.

Finał odbędzie się 11 czerwca. Rywalkami łodzianek będą zawodniczki z Warty Poznań, które w meczach półfinałowych pokonały drużynę SWD Wodzisław Śląski.

Published by Marcinek