Aktualności

Polska przegrała z Islandią w towarzyskim meczu

Piłkarki nożne reprezentacji Polski przegrały z Islandią 1:3 w towarzyskim meczu rozegranym w Grodzisku Wielkopolskim. Do przerwy Biało-Czerwone prowadziły 1:0. W szerokiej kadrze były dwie zawodniczki TME SMS Łódź: Katarzyna Konat i Dominika Kopińska.

Polska – Islandia 1:3 (1:0)
1:0 – Ewa Pajor (45+2), 1:1 – Berglind Bjork Thorvaldottir (52), 1:2 – Sveindis Jane Jonsdottir (54), 1:3 – Agla Maria Albertsdottir (84).

Polska: Karolina Klabis – Zofia Buszewska (42, Anna Zapała), Małgorzata Mesjasz, Małgorzata Grec, Sylwia Matysik – Weronika Zawistowska (59, Dominika Kopińska), Tanja Pawollek (59, Gabriela Grzywińska), Adriana Achcińska, Martyna Wiankowska (87, Agata Tarczyńska)– Ewa Pajor, Nikola Karczewska (59, Dominika Grabowska).

Published by Marcinek