Aktualności

Trzy transfery pierwszego rywala TME SMS

Piłkarki nożne TME SMS, mistrzynie Polski, nowy sezon ekstraligi rozpoczną w weekend 13/14 sierpnia. W pierwszej kolejce sezonu łodzianki  podejmą  AP LOTOS Gdańsk.

Zespół z Wybrzeża przeprowadził tego lata trzy transfery. Piłkarką ekstraligowca została ukraińska środkowa pomocniczka, Nadia Chaika. 30-latka z Ukrainy wiosną grała w I ligowym SWD Wodzisław Śląski .

Klub z Trójmiasta wcześniej pozyskał Annę Skrzypczyk z Karpat MOSiR Krosno oraz występującą ostatnio w TME SMS Ewelinę Piórkowską. W Gdańsku nie zagrają już natomiast Kinga Bużan, która przeniosła się do Górnika Łęczna, Roksana Polańska – nowa piłkarka Pogoni Tczew i Marta Stasiulewicz, która podjęła decyzję o zakończeniu kariery na trawiastych boiskach. APLG nie przedłużyło również kontraktów z Valentyną Tarakanovą, Patrycją Salwą i Kornelią Okoniewską.

Published by Marcinek