Aktualności

Dużo piłkarek UKS SMS w reprezentacjach Polski

Oliwia Szperkowska (TME SMS Łódź) i Anna Szymańska (Czarni Sosnowiec) zostały dodatkowe powołane do reprezentacji Polski piłkarek nżnych na mecze eliminacji do mistrzostw świata z Albanią oraz Kosowem.  Mecz z Albanią odbędzie się 1 września o godz. 18 w Elbasan, natomiast spotkanie z Kosowem 6 września o godz. 18.30 w Lublinie.

W Pruszkowie rozpoczęło się  zgrupowanie reprezentacji Polski U-19. Dwadzieścia dwie piłkarki nożne   przygotowują się do meczów towarzyskich z reprezentacją Rumunii, które zostaną rozegrane 2 i 5 września w Bukareszcie o godz. 18.

W drużynie narodowej jest siedem zawodniczek  TME SMS Łódź: Oliwia Bałdyga, Magdalena Dąbrowska, Oliwia Domin, Nadia Krezyman, Urszula Onoszko, Natalia Rohn i Natalia Skiba.

Z kolei  reprezentacji Polski kobiet do lat 17 rozegrane dwa mecze towarzyskie z reprezentacją Estonii w Tallinie – 3 września o godz. 13 i 5 września o godz. 11.

W kadrze  jest Klaudia Kiełczewska  z UKS SMS Łódź.

Published by Marcinek