Aktualności

Dobry początek sezonu dla Trampkarzy C1!

Nasi zawodnicy występujący w I Lidze Wojewódzkiej C1 mają za sobą imponujący początek sezonu. W pierwszych trzech meczach sięgają po 9 punktów z bilansem bramkowym 14:3!

Na rozpoczęcie rozgrywek ligowych drużyna prowadzona przez trenerów Wasiaka i Pyrdoła podejmowała SAP Andrespolię. W 1 połowie nasi zawodnicy byli bardzo nieskuteczni pod bramką rywala, a dodatkowo to drużyna Andrespolii zdobyła bramkę 'otwierającą’ to spotkanie strzałem z rzutu wolnego. Jednak to nasza drużyna konsekwentnie tworzyła kolejne sytuacje bramkowe, a w drugiej połowie celowniki zostały nastawione znacznie lepiej. Mecz kończy się wysokim zwycięstwem naszego zespołu.

UKS SMS 6:1 SAP Andrespolia

Bramki: Dyjasiński x2, Glapiak x2, Iwiński, Kaczorowski

 

W 2. kolejce nasz zespół mierzył się z AKS SMS II Łódź. Tak o meczu wypowiadał się trener Piotr Wasiak:

Kolejny raz jako pierwsi tracimy bramkę, kolejny raz z rzutu wolnego. Na odpowiedź nie trzeba było jednak długo czekać, kilka minut później doprowadzamy do wyrównania po przebojowej akcji jednego z naszych zawodników. W pierwszej odsłonie strzelamy jeszcze dwie bramki nieprzeciętnej urody i na przerwę schodzimy w pozytywnych nastrojach. Po przerwie od razu rzucamy się do atakowania co przekłada się na szybko strzeloną, kolejną bramkę. W drugiej połowie do siatki przeciwnika trafiamy ostatni piąty raz. Niestety, popełniamy również błąd, który kosztuje nas drugą utratę bramki w tym spotkaniu. Bardzo dobry mecz w wykonaniu obu drużyn. 

AKS SMS II Łódź 2:5 UKS SMS Łódź

Bramki: Chet x3, Glapiak, Bergiel 

 

3. kolejka

UKS SMS Łódź 3:0 Pelikan Łowicz

Published by Redakcja