Aktualności

Rusza 2. Edycja Ogólnopolskich Testów Naborowych do UKS SMS Łódź!

UKS SMS Łódź zaprasza wszystkich chętnych zawodników na drugą edycję Ogólnopolskich Testów Naborowych. W tym roku, testy skierowane są do zawodników z roczników 2008, 2009 oraz 2010.

W zeszłorocznej edycji testów udział wzięło ponad 50 zawodników z całej Polski, którzy przez 2 dni starali się pokazać z jak najlepszej strony przed naszymi trenerami. Z tej grupy kilku zawodników otrzymało ponowne zaproszenia do Łodzi. Tym razem mogli spędzić kilka dni w naszym ośrodku i trenować z drużynami UKS SMS. Od tego czasu minął rok, a w naszych zespołach występuje obecnie 3 zawodników, którzy brali udział w tamtym wydarzeniu.” – opisuje koordynator grup naborowych – Bartosz Szymański.

Testy są szansą dla zawodników, którzy do tej pory nie zostali zauważeni przez skautów lub na co dzień trenują w mniejszych ośrodkach. Jak pokazała jednak pierwsza edycja – są przede wszystkim realną szansą na dołączenie do drużyn UKS SMS Łódź.” 

W tym roku testy zostaną zorganizowane dwukrotnie. Pierwsza sesja odbędzie się 23.11.2022, natomiast druga 30.11.2022. Każdy z zawodników może wziąć udział w testach organizowanych w jednym z tych dwóch terminów.

Plan dnia testowego:

09:15 – przyjazd zawodników na obiekty UKS SMS Łódź

10:00 – 1. jednostka treningowa

12:30 – obiad

13:30 – wizytacja obiektów szkoły

15:20 – 2. jednostka treningowa

 

Zapisy prowadzone są drogą mailową. Prosimy o wysłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego (dostępny do pobrania TUTAJ) na adres mailowy: bartosz.szymanski@ukssmslodz.pl

Zapisy prowadzone są do 18.11.2022.

W razie wątpliwości lub wszelkich pytań, zachęcamy do kontaktu:

Bartosz Szymański (koordynator grup naborowych) : 500-822-780

Mirosław Dawidowski (dyrektor sportowy) : 606-708-657

 

Formularz zgłoszeniowy do pobrania

Published by Janusz Matusiak