Aktualności

Piłkarki UKS SMS Łódź w finale MMP U19 w futsalu

Trzeci już rok z rzędu, kiedy piłkarki nożne UKS SMS n awansują do turnieju finałowego Młodzieżowych Mistrzostw Polski kobiet w futsalu do lat 19. W eliminacjach, które rozegrano w Unisławiu, łodzianki wygrały dwa mecze i awansowały do finałów, które w dniach 2-4 grudnia zostaną rozegrane w Tczewie. Awans zapewniła sobie również drużyna UAM Poznań.
Wyniki spotkań:
1. UKS Tęcza Sportis Sisu Bydgoszcz –  UKS SMS Łódź 0:3
2. UKS SMS Łódź –  UAM Poznań 3:2
3. UAM Poznań  – UKS Tęcza Sportis Sisu Bydgoszcz 4:0
Tabela końcowa:
1. UKS SMS Łódź 6 pkt bramki 6-2
2. UAM Poznań 3 pkt bramki 6-2
3. UKS Tęcza Sportis Sisu Bydgoszcz 0 pkt bramki 0-7
Zawodniczki, które wywalczyły awans to: Patrycja Banach, Oliwia Śmiechowicz, Klaudia Maciejko, Oliwia Bałdyga, Oliwia Domin, Julia Kolis, Patrycja Lipińska, Karolina Czołnowska, Magdalena Dąbrowska, Oliwia Gała, Julia Wroniarska, Agnieszka Pach, Maja Walczak, trener Sebastian Papis, kierownik Nadia Krezyman.

Published by Marcinek