Aktualności

Czwarte miejsce UKS SMS Łódź w mistrzostwach Polski w futsalu U-19

Zawodniczki UKS SMS wywalczyły czwarte miejsce w mistrzostwach Polski w futsalu-19. Łodzianki w meczach: półfinałowym i finałowym uległy swoim rywalkom dopiero po serii rzutów karnych.

Zawodniczki które wystąpiły w turnieju finałowym to: Patrycja Banach, Oliwia Śmiechowicz, Julia Kolis, Oliwia Domin, Klaudia Maciejko, Oliwia Bałdyga, Karolina Czołnowska, Magdalena Dąbrowska, Maja Walczak, Oliwia Gała, Sandra Kowalska, Patrycja Lipińska, Agnieszka Pach, Julia Wroniarska, trenerzy Sebastian Papis i Marzena Salamon asystentka trenerów Nadia Krezyman, fizjoterapeuta Michał Mikołajczyk, kierownik Jarosław Kudaj.

Faza grupowa (grupa C):
UKS SMS Łódź – AZS UJ Kraków 9:1
UKS SMS Łódź – Legia Soccer Schools 8:2
Rolnik Głogówek   UKS SMS Łódź 1:2
Ćwierćfinał
UKS SMS Łódź  –  Ząbkovia Ząbki  1:1 (karne 3:2)
Półfinał
KS Pogoń Dekpol Tczew –  UKS SMS Łódź 1:1 (karne 4:2)
Mecz o III miejsce
UKS SMS Łódź – Wierzbowianka Wierzbno 3:3 (karne 2 :3)

Published by Marcinek