Aktualności

Paulina Baranowska posędziuje na mundialu

Cieszy, że piłkarski mundial to nie tylko Szymon Marciniak.  Paulina Baranowska została nominowana do udziału w mistrzostwach świata pań, które rozegrane zostaną 2023 roku  w Australii i Nowej Zelandii.

Nominację sędziowską otrzymała najlepsza polska sędzia asystentka. 34-letnia Paulina Baranowska znalazła się w licznym gronie zaproszonych sędzin.

Będzie to dla niej kolejna duża impreza, Latem 2022 roku uczestniczyła w finałach seniorskich mistrzostw Europy w Anglii. Jako pierwsza Polka w historii wzięła udział w meczu finałowym EURO, który odbył się na słynnym londyńskim Wembley przy 87-tysięcznej publiczności. Z kolei w październiku była w Indiach na Mistrzostwach Świata U-17.

Baranowska reprezentuje Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Od 2019 roku jest sędziną międzynarodową. Od tego czasu jest  asystentką na spotkaniach  męskiej ekstraklasy.

Published by Marcinek