Aktualności

TME SMS podejmuje KKP Bydgoszcz

Przed piłkarkami nożnymi  13. kolejka Orlen Ekstraligi. W sobotę na stadionie przy ul. Milionowej  TME SMS Łódź podejmie Sportis KKP Bydgoszcz. Początek spotkania o godz. 12. Sędzia Michalina Diakow (Raczyce).
Kadra meczowa: Szperkowska, Skiba: Domin, Enjo, Sokołowska, Konat, Onoszko, Zieniewicz, Kolis; Grzybowska, Bałdyga, Abambila, Dąbrowska, Rędzia, Maciejko; Filipczak, Gąsieniec, Kopińska, Filipczak, Stashkova.

Sobota:

Medyk POLOmarket Konin – GKS Górnik Łęczna (godz. 11.15)

Pogoń Dekpol Tczew – HydroTruck Radom (12)

AZS UJ Kraków – Pogoń Szczecin (12)

TME SMS Łódź – Sportis KKP Bydgoszcz (12)

Niedziela,

GKS Katowice – Czarni Antrans Sosnowiec (15)

Mecz Śląska Wrocław z AP ORLEN Gdańsk został przełożony na 29 marca ze względu na zgrupowanie reprezentacji Polski do lat 17.

Published by Marcinek