Aktualności

Pięć piłkarek UKS SMS w reprezentacji Polski

Urszula Onoszko, Oliwia Bałdyga, Magdalena Dąbrowska, Oliwia Domin i Julia Kolis, piłkarki nożne UKS SMS Łódź  zostały powołane przez selekcjoner Katarzynę Barlewicz na finałowy eliminacyjny turniej mistrzostw Europy U-19, który odbędzie się w w kwietniu w Polsce.
Ze względu na kontuzje nie wezmą udziału w turnieju: Nadia Krezyman i Natalia Rohn
Wszystkie mecze rozegrane zostaną w w Stalowej Woli: Polska – Szwajcaria (5.04, godz. 12), Polska – Czechy (8.04, 12) i Polska – Serbia (11.04, 12). Awansuje tylko zwycięzca.

Reprezentacja Polski U-17 z Klaudią Kiełczewską w składzie awansowała do finałów mistrzostw Europy, które w czerwcu odbędą się w Estonii. W eliminacyjnym turnieju w Rumunii, Polki zajęły pierwsze miejsce pokonując Estonię 2:0 i Rumunię 2:1 oraz remisując z Czechami 2:2. Nasza obrończyni – Klaudia Kiełczewska, wszystkie trzy mecze rozegrała w pełnym wymiarze.

Published by Marcinek