Aktualności

Młodzik rozpoczął rozgrywki ligowe

Podopieczni Trenera Szymczaka bardzo dobrze rozpoczęli zmagania ligowe w rundzie wiosennej. Dwa mecze na wysokim poziomie to dobry prognostyk przed następnymi kolejkami. Cieszy to tym bardziej, iż drużyna rocznika 2010 ostatnimi czasy była w przebudowie.

„Z pewnością duży wpływ na obecną grę drużyny miał okres przygotowawczy. W czasie obozu w Wągrowcu mogliśmy kilkukrotnie zmierzyć się z naszymi kolegami z rocznika 2009, co było dla nas świetnym przetarciem. Każdy z naszych zawodników pokazał pełen profesjonalizm i cały zimowy okres przygotowawczy, wszyscy trenowali z pełnym zaangażowaniem.” – mówi trener Marcin Szymczak.

My teraz liczymy na to, że wykonana zimą praca przyniesie efekty w postaci wielu super meczów naszych Młodzików!

Published by Janusz Matusiak