Aktualności

W CLJ U15 jeszcze wszystko jest możliwe

Nasi zawodnicy z rocznika 2008 mają za sobą trudną pierwszą część sezonu w CLJ U15. Na półmetku rozgrywek młodzi piłkarze prowadzeni przez trenerów Marcina Pyrdoła oraz Piotra Wasiaka zajmują 7 miejsce w tabeli Grupy A. W dalszym ciągu jednak możliwe jest utrzymanie naszego zespołu w CLJ.

„Liczyliśmy się z tym, że w CLJ nie będzie łatwo. Już od początku przygotowań do sezonu wykonaliśmy możliwie najlepszą pracę, aby być jak najlepiej przygotowanym do startu tych rozgrywek. Zawodnicy mocno trenowali również na obozie w Wągrowcu. Przed startem sezonu mierzyliśmy się też w sparingach z dobrymi zespołami, jak Escola, ŁKS, AP Reissa czy AKS.” – mówi trener Piotr Wasiak.

Pomimo słabszego początku, w drużynie dalej jest wiara w pozytywny rezultat.

„Rozgrywki w tym sezonie CLJ U15 są o tyle specyficzne, że każdy zespół może wygrać z każdym, co już wielokrotnie widzieliśmy. Nasza drużyna z każdym kolejnym tygodniem się rozwija, dlatego jesteśmy dobrej myśli i wierzymy, że mecze rewanżowe zakończą się dla nas zdecydowanie lepszym wynikiem. Na pewno będziemy walczyć o punkty do ostatniej kolejki tego sezonu” – dodaje trener Wasiak.

Już w ten weekend zawodnicy U15 zmierzą się z drużyną Jagielloni Białystok. Mocno trzymamy kciuki za jak najlepszy występ naszych zawodników!

Published by Redakcja