Aktualności

Nabory szkolne w UKS SMS Łódź

UKS SMS Łódź prowadzi aktualnie nabory do szkoły na rok szkolny 2023/24. Nabory mają charakter otwarty, dlatego zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Uczęszczanie do szkoły sportowej to doskonałe połączenie sportu z nauką. Treningi skorelowane z zajęciami szkolnymi pozwalają naszym uczniom mieć więcej czasu wolnego w ciągu dnia. Dostępność szkoły, boisk, bursy oraz jadalni w jednym miejscu to doskonała opcja dla wszystkich zawodników z różnych stron Polski, którzy nie muszą przemieszczać się po mieście między zajęciami w szkole, a treningami.

W tym roku zapraszamy wszystkich zawodników chcących kontynuować swoją naukę oraz przygodę z piłką z roczników: 2010, 2009, 2008 oraz starszych.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

606-708-657 lub 500-822-780

Published by Redakcja