Aktualności

Klaudia Kiełczewska pojedzie na mistrzostwach Europy

Marcin Kasprowicz, selekcjoner reprezentacji Polski piłkarek nożnych do lat 17,  ogłosił listę powołanych zawodniczek na turniej mistrzostw Europy. Polska zagra z Anglią (14 maja, Voru), Francją (17 maja, Voru) oraz Szwecją (20 maja, Tartu).

W kadrze biało-czerwonych znalazła się Klaudia Kiełczewska (UKS SMS Łódź),

Bramkarki: Zofia Kwiatkowska (AP Diamonds Academy), Sandra Urbańczyk (Górnik Łęczna), Julia Woźniak (Medyk Konin).

Obrończynie: Jagoda Cyraniak (Górnik Łęczna), Klaudia Kiełczewska (UKS SMS Łódź), Magda Piekarska (Rekord Bielsko-Biała), Dominika Szkwarek (Śląsk Wrocław), Iga Witkowska (Rekord Bielsko-Biała).

Pomocniczki: Weronika Araśniewicz (AP Diamonds Academy), Zofia Dubiel (Skra Częstochowa), Paulina Guzik (AZS UJ Kraków), Wiktoria Kuprowska (HFC ADO Den Haag, Holandia), Gabriela Lewicka (Śląsk Wrocław), Magdalena Półrolniczak (Śląsk Wrocław), Inez Sikora (Górnik Łęczna), Emilia Szymczak (Górnik Łęczna), Zuzanna Witek (Czarni Sosnowiec).

Napastniczki: Zuzanna Grzywińska (APLG Gdańsk), Julia Gutowska (Rekord Bielsko-Biała), Anna Gliszczyńska (Górnik Łęczna), Roksana Jagodzińska (Warta Poznań).

Published by Marcinek