Aktualności

Trzeci mecz z Pogonią Szczecin

W 21. kolejce Orlen Ekstraligi piłkarek nożnych  Pogoń Szczecin podejmie TME SMS Łódź. Sobotnie spotkanie rozpocznie się o godz.  13.  Mistrzynie Polski po niedzielnej porażce z GKS Katowice mają już tylko iluzoryczne szanse na obronę tytułu.

Dla kobiecej Dumy Pomorza będzie to ostatnie domowe spotkanie  w bieżącym sezonie, a dla  obu ekip będzie to już trzeci pojedynek  w tym sezonie. W listopadowym meczu ligowym  górą były piłkarki prowadzone przez Marka Chojnackiego, które wygrały 1:0 po golu najlepszej strzelczyni ligi – Dominiki Kopińskiej. Niedawno los skojarzył Pogoń z TME SMS w półfinale Orlen Pucharu Polski – zeszłotygodniowy mecz zakończył się wysokim zwycięstwem łodzianek (5:1)

Podopieczne trenera Roberta Dymkowskiego wciąż są w grze o to, by zająć czwarte miejsce w lidze, a także powalczy o utrzymanie świetnej serii ośmiu zwycięstw z rzędu w domowych meczach ligowych. TME musi wygrać, aby mieć jeszcze cień nadziei na mistrzostwo.

Published by Marcinek